Szkolenia

Profesjonalne kursy i szkolenia

Super ceny! Tylko w B&B. Sprawdź naszą ciągle powiększającą się ofertę!
A może jesteś zainteresowany zupełnie innym kursem?! Skontaktuj się z nami, a zobaczymy co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Kursy grupowe:

Zajęcia odbywają się 2-3 razy w tygodniu w godzinach 17:00 - 21:00. Jednostką pracy jest godzina lekcyjna. Preferujemy małe grupy kursowe tak żeby każdy z uczestników wyniósł z przekazywanej wiedzy jak najwięcej.

Kursy indywidualne:

Tryb odbywania się zajęć dostosowany jest do kursanta. Mogą być to godziny wieczorowe, poranne, dni robocze i weekendy. Wybór należy co Ciebie. Na naszych kursach stawiamy na naukę praktyczną, w miarę możliwości nie zanudzamy Cię zbędną teorią. Dla stałych klientów proponujemy atrakcyjne rabaty.

Kursy zdrowia i urody:

Inne kursy:

Zarezerwuj miejsce już teraz ! Zadzwoń lub zapisz się on-line.

Aby zapisać się na nasz kurs wystarczy przyjść do salonu. Nie potrzebujesz żadnych dokumentów - wystarczy tylko dowód osobisty, podanie dostaniesz na miejscu.

Sprawdź cennik

Powyższa strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. B&B CENTER zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn.