Koloryzacje

Ombre, sombre, bronze

Koloryzacje wykonane zwykle w naturalnych tonacjach, łączących jaśniejsze i ciemniejsze refleksy wybranych odcieni.

Koloryzacje tego typu rozświetlają fryzurę i dodają kobiecie młodzieńczego uroku. Dzięki połączeniu ciemniejszego odrostu z jaśniejszymi końcami, ten rodzaj koloryzacji jest niezwykle efektowny przez dłuższy czas, dzięki czemu odświeżanie koloryzacji możliwe w odstępach 6-8 tygodni.

Dla utrzymania idealnego efektu w przypadku koloryzacji ombre/sombre/bronze zaleca się tonowanie rozjaśnianych partii włosów co 3-4 tygodnie

Czas wykonania: ok 3 godzin

Galeria Cennik


Koloryzacja klasyczna

Koloryzacja jednolita od nasady do końcówek, zwykle utrzymana w naturalnych odcieniach. Docelowy kolor wybierany jest w oparciu o analizę kolorystyczną i/lub naturalny odcień włosów, w celu podkreślenie urody i ożywienia wizerunku.
Koloryzacja klasyczna dzieli się na:

  • farbowanie, czyli uzyskanie pożądanego efektu w wyniku zastosowania wybranego preparatu koloryzującego (np. farba lub toner).
  • farbowanie z rozjaśnianiem, czyli dwu etapowy proces mający na celu nadanie włosom czystego odcienia dużo jaśniejszego od koloru naturalnego.

Galeria Cennik


Koloryzacja wielotonowa - baleyage, pasemka, refleksy

Koloryzacje z tej kategorii oparte są na kontrastowym połączeniu jaśniejszych i ciemniejszych pasm w różnych proporcjach:

  • baleyage to melanż jaśniejszych i ciemniejszych pasemek w dwóch lub trzech odcieniach,
  • pasemka to niezbyt gęsto rozmieszczone, cienkie partie pasm włosów w odcieniu kontrastowym do koloru włosów,
  • refleksy to drobniutkie pasemka rozświetlające kolor bazowy bez wyraźnego kontrastu kolorystycznego.

Galeria Cennik


Koloryzacje kreatywne

Koloryzacja kreatywna nie podlega utartym kanonom. Spektakularne efekty powstają w oparciu o doświadczenie i pomysłowość fryzjera oraz spersonalizowaną wizję klienta. Wielokolorowe pasemka, ukryty kolor czy barwne końce to tylko mała próbka szerokich możliwości.

Galeria Cennik


Powyższa strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. B&B CENTER zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn.