Wizażystka/Stylistka

Na kursie kwalifikacyjnym w zawodzie  Wizażystka/Stylistka dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić analizę kolorystyczną, określić rodzaj cery oraz dobrać makijaż odpowiedni do typu urody. Nauczysz się korygować niedoskonałości urody, kreować wizerunek i poruszać się w najnowszych trendach mody. Zdobędziesz wiedzę o tym jak wykonywać makijaże okolicznościowe, wieczorowe, dzienne, a także makijaże fashion i makijaże do sesji zdjęciowych. Poznasz najnowsze trendy na rynku i renomowane firmy produkujące kosmetyki. Nauczysz się jak opracowywać autorskie wzory makijażu.

Po ukończeniu nauki na kursie kwalifikacyjnym w zawodzie Wizażystka/Stylistka  możesz podjąć pracę w salonach kosmetycznych, teatrach - jako charakteryzator, jako stylista w stacjach telewizyjnych, jako wizażysta w renomowanych firmach kosmetycznych, a także otworzyć własną działalność w tej branży.

Wizażystka/Stylistka 514208
Przedmiot liczba godzin
Wizaż 20
Makijaż - techniki 30
Higiena 10
Dermatologia 20
Pracownia makijażu 40
Stylizacja fryzjerska 20
Trendy w modzie 20
Razem 160

Powyższa strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. B&B CENTER zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn.