Pozycjoner stron internetowych

Pracownik pozycjonowania stron internetowych wykonuje szereg działań, mających na celu zdobycie i utrzymanie wysokiej pozycji wyszukanej strony internetowej wśród płatnych i bezpłatnych wyników wyszukiwarek internetowych.  Głównymi zadaniami pozycjonera są:  przygotowanie wycen wraz z doborem pozycjonowanych słów kluczowych, przygotowanie szczegółowej analizy strony internetowej pod kątem optymalizacji wpływających na lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania oraz tworzenie i zamieszczanie odpowiednich wpisów z linkami do pozycjonowanej strony.  W ramach kampanii linków płatnych zna odpowiednie narzędzia oraz potrafi skutecznie skonfigurować wpis , tak aby odpowiednio realizował cele kampanii przy możliwie jak najniższym koszcie. Raportuje i monitoruje wyniki skuteczności swojej pracy.

Po ukończeniu nauki na kursie kwalifikacyjnym w zawodzie Pracownik pozycjonowania stron WWW można znaleźć zatrudnienie w firmach zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych oraz założyć własna działalność gospodarczą i współpracować z firmami w zakresie pozycjonowania stron WWW.

Pracownik pozycjonowania stron internetowych 351403
Przedmiot liczba godzin
Marketing internetowy 20
Podstawy budowy i tworzenia stron www 20
Produkty Google 20
Podstawy kodowania stron WWW 20
Podstawy programowania stron WWW 20
Bazy danych - My SQL 20
Standardy sieciowe i trendy w Internecie 20
Pozycjonowanie stron internetowych 20
Razem 160

Powyższa strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. B&B CENTER zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn.