Fryzjer

Fryzjer to zawód wymagający odpowiedniego wykształcenia ogólnego i zawodowego. Nauka na kursie kwalifikacyjnym łączy teorię z praktyką. Przygotowanie specjalistyczne realizowane jest poprzez zajęcia praktyczne mające umożliwić uczniom zapoznanie się z funkcjonowaniem zakładu fryzjerskiego.

Nasze pracownie wyposażone są w główki treningowe, suszarki, prostownice, maszynki do strzyżenia, lokówki, szczotki, wałki, brzytwy, wózki obrotowe, myjki. Pracujemy na dobrych i sprawdzonych produktach fryzjerskich.

Po ukończeniu nauki na kursie kwalifikacyjnym w zawodzie Fryzjer damski możesz znaleźć pracę jako stylista fryzur, pracować w renomowanych salonach fryzjerskich, a także otworzyć własną działalność gospodarczą.

Opiekunka do dziecka sprawuje fachową opiekę nad małymi dziećmi od urodzenia do 4 r.ż. Głównymi zadaniami opiekunki do dziecka jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa oraz zaspokajanie podstawowych potrzeb dziecka. Wykonuje ona codzienne czynności związane z jego pielęgnacją – odpowiada za higienę dziecka, kąpie, myje, przebiera, czesze, pielęgnuje środkami kosmetycznymi. Odpowiada również za prawidłowe odżywianie, podawanie leków czy wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych w zastępstwie rodziców.

Po ukończeniu nauki na kursie kwalifikacyjnym w zawodzie Opiekunka do dziecka, możesz podjąć pracę żłobkach, domach opieki, szpitalach, hospicjach, ośrodkach zajmujących się opieką nad małymi dziećmi. Może także podjąć pracę w charakterze niani.

Fryzjer damski 514102/ Fryzjer męski 514103
Przedmiot liczba godzin
Technologia fryzjerska 20
Stylizacja fryzjerska 20
Materiały fryzjerskie 20
Higiena 20
Podstawy działalności usługowej 20
Podstawy psychologii w obsłudze klienta 20
Pracownia fryzjerstwa damskiego/ męskiego 40
Razem 160

Powyższa strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. B&B CENTER zastrzega sobie możliwość zmian bez podawania przyczyn.